Oferta pracy stałej

Pracownik produkcji, Montażysta, Magazynier

Miejsce pracy: tereny przemysłowe w Jelczu Laskowicach.

Dla pracowników zapewniony darmowy dojazd z Oławy, Oleśnicy, Twardogóry, Bierutowa, Brzegu, Grodkowa, Nysy, Strzelina i okolic!

PRACOWNIK PRODUKCJI, OPERATOR MASZYN:

Zakres obowiązków:

  • praca przy linii produkcyjnej;
  • montaż gotowych elementów;
  • wstępna kontrola jakości;

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy;
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej;
  • sprawność manualna;
  • gotowość do pracy w systemie 2 lub 3 – zmianowym;

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, MAGAZYNIER:

Rodzaj pracy i jej zakres:

  • Przewożenie odpowiednich komponentów na stanowiska pracy, tak, aby utrzymać ciągłość linii
  • Odbiór dostawy towaru handlowego i niehandlowego oraz materiałów eksploatacyjnych, reklamowych, palet i innych,
  • Przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z przypisaną na dokumencie partią.
  • Przestrzeganie zasady FIFO w obrocie towarowym.
  • Niszczenie towaru niehandlowego
  • Utrzymanie czystości i porządku w magazynie.

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (lub prawo jazdy kat. B)
  • mile widziane sprawne operowanie wózkiem widłowym wysokiego składowania
  • umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego (premia absencyjna i produkcyjna)
  • darmowy dojazd do pracy
  • dofinansowanie do obiadów

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Work & People z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław, NIP : 8942900096, REGON 20515496.

W CV proszę umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Work & People z o.o. moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Szybki kontakt

Napisz do nas, zadzwoń lub skorzystaj z formularza

pl+48