Oferta pracy tymczasowej

Operator linii/paletowania w Oławie

Miejsce pracy: Stanowice (pod Oławą)

Darmowy dojazd z miejscowości: Oława, Brzeg, Grodków, Nysa, Strzelin, Wiązów, Wrocław, Marcinkowice, Siechnice, Jelcz-Laskowice, Bierutów.

Zakres obowiązków:

  • czynności produkcyjne związane ze stosowanym procesem technologicznym w branży spożywczej

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze produkcji
  • umiejętności manualne
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, cierpliwość, spostrzegawczość, pracowitość
  • dostępność do pracy na 3 zmiany
  • aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych (bądź gotowość do jej wyrobienia)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjny system premiowy (premia obecnościowa + wydajnościowa)
  • zatrudnienie w firmie produkującej przekąski o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bezpłatny dojazd z miejscowości: Brzeg, Strzelin, Wiązów, Oława, Grodków, Nysa, Marcinkowice, Siechnice, Wrocław, Jelcz-Laskowice, Bierutów.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Work & People z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław, NIP : 8942900096, REGON 20515496.

W CV proszę umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Work & People z o.o. moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Szybki kontakt

Napisz do nas, zadzwoń lub skorzystaj z formularza

pl+48