Oferta pracy tymczasowej lub stałej.

Elektryk/Automatyk, 3-zmiany w Jelczu-Laskowicach

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Zakres obowiązków:

  • usuwanie awarii i usterek w obszarze automatyki i elektroniki,
  • modyfikacje istniejących instalacji elektrycznych i układów automatyki
  • udoskonalanie maszyn i urządzeń linii produkcyjnych,
  • kontrola urządzeń i instalacji produkcyjnych,
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń,
  • utrzymywanie maszyn w stanie pełnej sprawności technicznej.

Wymagania:

  • praktyczna wiedza z zakresu automatyki przemysłowej,
  • wykształcenie techniczne lub wyższe
  • doświadczenie w diagnostyce napraw, przeglądach, remontach oraz modernizacjach w środowisku maszyn oraz instalacji produkcyjnych,
  • uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników oraz ich rodzin,
  • pracę w systemie 3-zmianowym.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Work & People z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 75, 50-449 Wrocław, NIP : 8942900096, REGON 20515496.

W CV proszę umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Work & People z o.o. moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Szybki kontakt

Napisz do nas, zadzwoń lub skorzystaj z formularza

pl+48