Rekrutacje i doradztwo

Rekrutujemy za Ciebie, a także doradzamy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu– nasze doświadczenie i otwarte podejście dają gwarancję udanej współpracy. Przekonaj się!

Rekrutacje i doradztwo

Szukasz pracowników, ale proces rekrutacji wolisz oddać w nasze ręce? Świetnie! Doradzamy na każdym etapie zatrudnienia, a także prowadzimy pełne rekrutacje na stanowiska do pracy stałej i tymczasowej.

Z pasją łączymy pracodawców i pracowników tymczasowych, oszczędzając Twój czas i zapobiegając przestojom w biznesie. Pozwala nam na to długo budowane doświadczenie i otwartość na ludzi.

To zadanie leży w rękach naszej doświadczonej ekipy rekrutującej, ale chcemy byś pozostawał/a na bieżąco, dlatego będziemy informować Cię o każdym etapie naszych działań!

Działamy kompleksowo, by efekty były szybkie i zadowalające, a Twoja firma – rosła w siłę. Zaufaj naszemu doświadczeniu i nawiąż z nami kontakt!

Dlaczego Work & People?

Bo lubimy ludzi i specjalizujemy się w ich wzajemnym dopasowywaniu.

Bo łączymy pracodawców i pracowników, oszczędzając ich czas i zapobiegając przestojom w biznesie.

Bo wiemy, że rola pośrednika to nie tylko pośredniczenie – jako Agencja Zatrudnienia chcemy też inspirować, usprawniać procesy naszych klientów i realnie wspierać pracowników na rynku pracy.

Szybki kontakt

Napisz do nas, zadzwoń lub skorzystaj z formularza

pl+48