Praca tymczasowa

Praca tymczasowa to najlepsze rozwiązanie dla firmy, kiedy stały pracownik nie może wypełnić obowiązków lub model biznesowy przedsiębiorstwa nie zakłada utrzymywania stałych stanowisk pracy.Spróbuj z Work& People, aby ta droga była prostsza!

Praca tymczasowa

Szukasz pracowników do pracy tymczasowej? Świetnie! Jako doświadczona agencja zatrudnienia zajmujemy się wynajmowaniem pracowników. To najlepsze rozwiązanie dla firmy, kiedy stały pracownik chwilowo nie może wypełnić swoich obowiązków lub model biznesowy firmy nie zakłada utrzymywania stałych stanowisk pracy.

Jesteśmy parterami w biznesie, którzy wiedzą, że  nasza rola to nie tylko pośredniczenie – chcemy też inspirować, usprawniać procesy naszych klientów i realnie wspierać pracowników na rynku pracy.

Wiemy, że w takiej sytuacji pracownik tymczasowy jest znacznie lepszym rozwiązaniem, niż podział obowiązków między pozostałych pracowników. Chętnie wesprzemy Cię w dopasowaniu idealnych osób do pracy tymczasowej.

Odezwij się do nas, jeśli potrzebujesz wsparcia w ramach projektu poszukiwania pracowników tymczasowych do Twojej firmy – gwarantujemy jakość i efekty współpracy na tym polu.

Dlaczego Work & People?

Bo lubimy ludzi i specjalizujemy się w ich wzajemnym dopasowywaniu.

Bo łączymy pracodawców i pracowników, oszczędzając ich czas i zapobiegając przestojom w biznesie.

Bo wiemy, że rola pośrednika to nie tylko pośredniczenie – jako Agencja Zatrudnienia chcemy też inspirować, usprawniać procesy naszych klientów i realnie wspierać pracowników na rynku pracy.

Szybki kontakt

Napisz do nas, zadzwoń lub skorzystaj z formularza

pl+48