Porady dla szukających pracy

Szukasz nowego zajęcia? Chcesz zmienić pracę? Zastanawiasz się nad podjęciem pracy tymczasowej? Mamy dla Ciebie porady, by Twoja ścieżka zawodowa okazała się prosta i szybko prowadziła do celu.

Gdzie szukać pracy tymczasowej?
zdjęcie
02.01.2022
Wiele osób na rynku poszukuje pracy tymczasowej. Nic dziwnego – rekrutacja przez Agencję Zatrudnienia jest szybsza, gwarantuje dostęp do mnóstwa atrakcyjnych ofert w wielu branżach, no i pozwala na zatrudnienie osobom, które mają kłopoty z tradycyjną formą zatrudnienia z racji wieku. Ale gdzie takiej pracy szukać?
CZYTAJ

Praca tymczasowa – czy to dla mnie?

Praca tymczasowa – czy to dla mnie?
10.01.2022

Wiele z nas, zwłaszcza w trakcie nasilonej pandemii, musiała zmierzyć się z wyzwaniem poszukiwania nowej pracy, co w nowej rzeczywistości nie zawsze było proste. Rodzajów kariery zawodowej może być jednak sporo – część osób skierowało się ku pracy tymczasowej. Co to takiego i czy jest również dla Ciebie?

czytaj więcej

Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej w Agencji Zatrudnienia?

Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej w Agencji Zatrudnienia?
30.01.2022

To pytanie zadaje sobie każdy, kto chce zmienić pracę i rozgląda się za nowym zajęciem. Jeśli szukasz pracy przez Agencję Zatrudnienia – świetny ruch, na pewno pójdzie szybciej i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami! Rozmowa kwalifikacyjna nie ominie Cię jednak i w tym przypadku.

czytaj więcej

Wskazówki dotyczące tworzenia CV

Wskazówki dotyczące tworzenia CV
07.02.2022

Spraw, aby Twoje CV zwróciło uwagę potencjalnego pracodawcy! Wygląd i estetyka Nie utrudniaj sobie pracy posługując się zwykłym edytorem tekstu. Zamiast tego, skorzystaj z jednego z wielu szablonów estetycznego dokumentu dostępnych w Internecie. Pamiętaj o kilkukrotnym sprawdzeniu tekstu...

czytaj więcej

Szybki kontakt

Napisz do nas, zadzwoń lub skorzystaj z formularza

pl+48